School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
 Buradasınız | Anasayfa | İtalya | İtalyan Mutfağı Kursları
   İtalya > İtalyan Mutfağı Kursları
    İtalyan Mutfağı Kursları

Evinizde İtalyan yemeği yapabilmeyi ister misiniz? Yemek kursumuz sizlerin tipik İtalyan yemekleri hazırlamanızı ve İtalya'nın çeşitli yörelerinden yemek tarifleri öğrenmenizi sağlayacaktır. Kursumuz yaklaşık 3 saatlik 2 veya 4 oturumdan oluşmaktadır ve tüm potansiyel katılımcılara uygun olarak şekillendirilmiştir: yemek pişirmeyi öğrenmeye meraklı acemi kişilerden, bilgisini tazeleyip daha derinleştirmeyi isteyen ustalara.

Öğrenciler her ders tipik İtalyan mutfağına ait orjinal sadelik geleneğini taşıyan farklı bir menüyü komple hazırlar ve pişirirler. Her dersin başında öğretmen günün menüsünü öğrencilere açıklar ve iş dağılımını gerçekleştirir. Yemeğin hazırlanma ve pişirme safhasında öğretmen kullanışlı ip uçları ve püf noktalarını anlatır ve uygulamalı olarak gösterir. Yemeklerin hazırlanması üzerine hep beraber yemekler yenir. Her öğrenci veya öğrenciler çift olarak yaptıkları yemeklerin sunumunu ve diğer sınıf arkadaşlarına servis yaparlar.

Kurs, öğrencilerin kendi elleriyle İtalyan stili yemek yapmayı deneyimleme üzerine organize edilmiştir. Katılımcılar kurs sonunda çeşitli dillerde kelime bilgisi içeren bir yemek tarifi kitabına sahip olurlar.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :
2012 Yaz Okulları

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim