School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         

   Hakkımızda
   Neden Education Camp'ı Seçmelisiniz?
   Hakkımızda
   Hedeflerimiz
   Education Camp Ailesi
   Servislerimiz
   Okullarımız
 Buradasınız | Anasayfa | Hakkımızda
   Hakkımızda

  
Londra’nın en itibarlı ve güçlü¨ danışmanlık firmaları arasında yer alan Education Camp Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İngiltere, Avusturya, İtalya, Malta, Avusturalya, Kanada, Almanya ve  Amerika’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir danışmanlık hizmeti verip en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktayız.

2006’den beri İngiltere’de danışmanlık hizmeti veren kurumumuz sizlere kalteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Sizlerin en değerli varlığı olan çocuklarınızı emanet aldığımız andan itibaren büyük bir sorumluluk taşımamız ve siz velilerin de bizlere güven duymanız gerektiği inancındayız.

Öğrencilerimizin eğitim sürecini maksimum faydaya dönüştürmek konusunda onlara yardımcı olmak, onların mutlu bir dönem geçirmelerini sağlamak için Education Camp Londra Şubemizle İngiltere’de  yanlarında olmaya devam etmek ve diğer ülkelerde olan öğrencilerimizle de kontak kurarak iletişimimizin sürekli olmasını sağlamak için çalışmaktayız. Londra’da birebir iletişimimizi devam ettirmek ve aynı zamanda öğrencilerimizi de bir araya getirmek için hafta sonları düzenlediğimiz özel programlarla da öğrencilerimizin dayanışma içinde olmalarını  sağlamaktayız.

Donanımlı danışmanlarımızla, öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek, eğitim seçeneklerimiz konusunda onları aydınlatmak, seçimlerinde yardımcı olmak, tercih ettikleri ülkeye göndermek için profesyonel vize hizmeti vermek ve aynı zamanda  program süresince soru ve sorunlarında yanlarında olmak için hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü 24 saat arayabileceğiniz ofisimiz ve size birebir yardımcı olacak personelemizle Londra’da ve diğer ülkelerde sorunsuz bir eğitim süreci yaşayabilmeniz için Londra ofisimizde yüz yüze görüşerek ya da e-mail, msn ve  skype yoluyla da online olarak iletişim kurabilirsiniz.

Education Camp Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimize mutlu ve eğitim hedeflerinin gerçekleştiği  nice aydınlık yarınlar diliyoruz !!!

 
Education Camp
E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim