School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
 Buradasınız | Anasayfa | İtalya | İtalyanca Dil Eğitimi
   İtalya > İtalyanca Dil Eğitimi
    İtalyanca Dil Eğitimi

Bütün yıl boyunca katılabiliceğiniz grup derslerinde minimum yaş 16 olmakla beraber grup sayısı 6 ile 14 arasında değişmektedir. Ögrenciler okuldaki ilk günlerinde seviye sınavına girerler ve sınıflarına yerleştirilirler. Sınıf mevcudu en fazla 12 olmaktadır.

Genel İtalyanca yıl boyunca sunulmaktadır. 2 ila 24 hafta arası pazartesiden cumaya kadar süren günlük 4 saatlik dersler sabah saat 09.00 'da başlar. Standart kursa  sınav hazırlık veya iş İtalyancası gibi ek dersler alarak programını yoğunlaştırabilirsiniz.

Uzun dönemli programla İtalyanca öğrenmek isteyen öğrenciler, uzun -dönem indirimli fiyatlardan yararlandıkları gibi okul çalışanları tarafından da özel bir ihtimam ve ilgi ile karşılanırlar. Bu kursla öğrenciler bir yabancı dili, dilin konuşulduğu ülkede öğrenmenin tüm avantajlarından yararlanırlar. İtalyanca dilinin eğitimi tecrübelerimize göre; kursa katılımın minimum ideal zamanlamasının 12 hafta olduğunu biliyoruz. Dil öğrenme becerinize daha güven duymakla kalmayıp, kendinizi sanki tatilde değil de tamamen İtalyan kültürüne ve yaşam tarzına adapte olmuş olarak bulursunuz. Birçok uzun dönem öğrencimiz ya üniversiteye girmeye çalışıyorlar ya da uzun dönem Standart kurslarını bilinen AIL"Floransa" sınavı ile eğitimlerini tamamlıyorlar.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :
2012 Yaz Okulları

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim