School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
 Buradasınız | Anasayfa | İtalya | İtalyan Sanatları Kursları
   İtalya > İtalyan Sanatları Kursları
    İtalyan Sanatları Kursları

İtalyan Sineması

İtalyan sinemasına bir tutku duyan veya profesyonel olarak ilgilinen kişiler için tasarlanmıştır. Bütün tematik kurslarda olduğu gibi bu kursda da ana amaç çağdaş İtalyan sineması hakkında genel bilgiler verirken, öğrencilerin bu konuda temel kelime dağarcığını ve en çok kullanılan mesleki terimleri öğrenmeleri hedeflenmektedir. Bilindiği üzere insanlar ilgi duydukları alanlarda öğretilen konuları daha kolay kavradıkları için bu metodla İtalyancalarının daha kolay ilerleme kaydetmeleri sağlanmaktadır.

İtalyan Edebiyatı

İtalyan Edebiyatına bir tutku duyan ve/veya profesyonel olarak ilgilinen kişiler için tasarlanmıştır. Bütün tematik kurslarda olduğu gibi bu kursda da ana amaç çağdaş İtalyan yazarlar hakkında genel bilgiler verirken, öğrencilerin bu konuda temel kelime dağarcığını ve en çok kullanılan mesleki terimleri öğrenmeleri hedeflenmektedir. Bilindiği üzere insanlar ilgi duydukları alanlarda öğretilen konuları daha kolay kavradıkları için bu metodla İtalyancalarının daha kolay ilerleme kaydetmeleri sağlanmaktadır.

Opera Dili

Melodram İtalyan kültürünün en temel öğelerinden biri olmuştur. Bir çok lirik opera aşığı yabancılar, opera sözlerini anlamaya veya opera textlerini Italyancalarını geliştirmek için kullanmaya ilgi duymaktadırlar.

Bu kurs öğrencilerine bir çok operadan seçilmiş aryaları dinleterek, bu operalar hakkında temel bilgileri vermeyi hedeflemektedir. Kelime dağarcığı açısından, bu kurs şiirsel ve eskiden kalmış İtalyanca ile modern İtalyanca arasındaki farkları gözler önüne sermektedir.

Tüm tematik kurslarda olduğu gibi, bu kursun amacı sadece opera dili konusunda bilgi vermek değil, insanların ilgi duydukları alanlarda öğretilen konuları daha kolay kavradıkları için bu metodla İtalyancalarının ilerlemelerinin sağlanmasıdır.

Eğer öğrenci belli bir operaya özel ilgi duyuyorsa, kurs programı sadece bu operanın dinlenmesi ve metninin incelenmesi üzerine inşaa edilebilir. Eğer öğrenci başka bir operaya veya başka belli bir konuya ilgi duyuyorsa, tüm kurs sadece bu konulara yönelik olarak yapılandırılabilir.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :
2012 Yaz Okulları

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim