School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
   Üniversite Eğitimi
   İngiltere Rehberi
 Buradasınız | Anasayfa | İngiltere | Excel English
   İngiltere > London > Excel English
Okul Genel Bilgi
Sınıf Sayısı :
0 - 9
Ortalama Sınıf Mevcudu :
12 - 15
Maksimum Öğrenci Sayısı :
120
Avaraj Öğrenci Yaşı :
16 - 30
Okulun Açılış Saatleri :
08:30 - 18:00
Okulun Kuruluş Tarihi :
1989
En Yakın Hava Alanı :
Heathrow
Hava Alanina Uzakliği :
36 Km
EC Rating :
4
 
Öğrenci Ratingİletişim Detayları

8 Muswell Hill, London, N10 3TD
Web: www.excelenglish.co.uk
VideolarBu bölüme henüz içerik girilmemiştir. Daha Sonra Tekrar Deneyin.

 

Kablosuz İnternet Bahçe Etüt Merkezi
Cafe internet Sosyal program
24 saat acil yardım hattı Yüzme havuzu Kütüphane
Bilgisayar merkezi Spor salonu Bar
Öğrenci kartı Restaurant Tenis kortu
Oyun odaları Spor merkezi Spor alanları
Tiyatro Football Yerleştirme servisi
Refah merkezi Mutfak Otopark
Salon Araba kullanma izni Sosyal klüpler
Kitap evi Teras İçecek makineleri
Bisiklet kullanma izni Cultural Trips TV Room
Accommodation Service Pub Trips Wheel Chair Access
Sahil Asansör Snack Machines
Yasemin Limon
Education Camp’le tanışmadan önce kafamda bir çok soru işareti vardı. Tek başıma gitmeyi tercih ettiğim için her şeyin ayarlanmış olması benim için çok önemliydi. Firma yetkilileri her şeyle tek tek ilgilendi. Memnun kalmam için her detayı konuştuk, beraber planladık. Daha doğrusu ben nasıl istediğimi söyledim, onlar bana en iyi seçenekleri sundular. Gidene kadar yapılan titiz çalışma ve ayarlamalar işlerin yolunda gideceğinin habercisiydi. 

Firma yetkilileri beni havaalanından uğurladılar, Londra’da karşıladılar. Oraya gidince de ilgilenmeye devam ettiler, kendimi hiç uzakta hissetmedim. Bunların yanında Excel English de istediğim gibi küçük ve samimi okuldu. Öğrenci yurdunda kaldım ve yine Londra’ya gitsem aynı yerde kalmayı isterim. Rahatlık ve arkadaş ortamı düşünüldüğünde daha iyi bir yerde kalamazdım diyorum. Bu kadar memnun kaldıktan sonra ileride de Education Camp’le yollarımızın kesişeceğini düşünüyorum :)


Katıldığı Program: Oran: 5
Gittiği Okul: Excel English
 

Anıl Hayat

İngiltere’de üniversite eğitimine başlamadan önce dil eğitimimi tamamlamam gerekiyordu. Bu yüzden burdayım. Bu kararı almamda Education Camp’ın büyük etkisi oldu. Excel English School, gayet güzel bir okul. Çalışanlar gelir gelmez zaten ilgilenmeye başladılar ve bu çok hoşuma gitti. Eğitimi gerçekten iyi,  çok geniş ve oturmuş bir sistemi var. Okulda gerçekten iyi hocalar var ve çok ilgililer. Tüm öğrencilerin derse katılımını sağlıyorlar. Herkes derste söz alıyor konuşuyor konuşturuyorlar. Yani böylece öğretilenler daha akılda oluyor  ve ingilizceyi sevdiren bi okul çıkıyor ortaya.. Okulun çevresiyse tamamen yeşillik doğayla iç içe çok güzel bir atmosferi var.

Okulun aktiviteleri harika diyeilirim.Ne zaman okulla bi sosyal aktiviteye katıldığımda hep eğlenmişimdir. Aktiviteleri de sayesinde de hem Londra’yı gezdim hemde dilimin gelişmesinde büyük bir etkisi oldu. Hem geziyorum hem öğreniyorum  hemde eğleniyorum. Üçünün de oldugu bi yer, ne diyeyim! :)

 Okulun en büyük anavtajlarından biri de yurdu. Chester House'un gerçekten konum olarak harika bir yeri var. Ayrıca yurtta bir çok yabancı ülkeden gelmiş arkadaşlarım var ve onlarla tabiki ingilizce konuşuyorum, pratik yapıyorum.

Education Camp içinse ne desem az ! Burdaki ilk günüm geldi aklıma:) Gerçekten benimle çok ilgilenen ikinci bir ailem var burada.  Sonsuz teşekkürler...,Katıldığı Program: Genel İngilizce- IETS Hazırlık Oran: 4.5
Gittiği Okul: Excel English
 

Nazlı Türker

 Okulu seçerken en çok kolay adapte olabilceğim bir okul olmasına dikkat ettim ve Excel English de bu anlamda tüm beklentilerimi karşıladı. Okula başladığım ilk günden itibaren hocaların gösterdiği yakın ilgi sayesinde hiç bir adaptasyon sorunu yaşamadım.Kendi adıma en çok korktuğum bu kısmı atlattıktan sonra dersler ve de diğer aktiveteler hem çok yararlı hem de çok eğlenceli geçti ve sonuç olarak Excel English’ten kesinlikle mutlu ayrıldım. Excel English her fırsatta öğrencilere ingilizcelerini geliştirme fırsatı  sağlıyordu.Dersler aktif şekilde öğrenci katılımıyla geçerken ,sosyal aktivitelerle de hem öğrencilerin yakınlaşması hem de pratik yapmaları sağlanıyordu. Böyle bir ortamda da dilinizin gelişmemesi mümkün değil... Dersler alıştığımız işleniş tarzından farklı olarak daha çok öğrenci odaklı ve konuşmaya dayalıydı. İlk zamanlar biraz yadırgansa da  bu tarzın dil öğrenirken uygulunabilecek  en doğru yol olduğunu anlıyor insan. Okulun fiziksel , teknik vs.  her türlü olanağıysa ders sırasında hem de ders dışı aktiviteler için yeterliydi

Okulun çalıştığı Chester House’ta konakladım ve yurttan çok memnundum. Açıkcası beklentilerimin de üstündeydi. Sosyal ortamı ve de diğer fiziksel imkanları çok güzeldi. Yurtta kaldığım için birçok yabancı öğrenciyle tanışma fırsatı buldum ve de her boş anımda pratik yapma şansı yakaladım. Ülkelerin mutfakları birbirinden farklı olduğu için tabi ki bazı zamnlarda zorlandığım oldu fakat yurtta ve de okulda gerek çeşitlerle gerek herkese hitap etmesi açısından ellerinden gelen yapılıyordu.

 Bir daha yurtdışına çıkacak olsam kesinlikle Education Camp’ı tercih ederim İlk defa yurtdışıına çıkıyor olmanın verdiği tedirginlik bile Education Camp’a ikinci gelişimde verdikleri güven sayesinde ortadan kaybolmuştu. İlk başvurudan Londra’dan uğurlamaya kadar yanımda olan Education Camp kesinlikle işini çok ciddi ve de doğru yapan bir acenta.Katıldığı Program: Genel İngilizce Oran: 4.5
Gittiği Okul: Excel English
 

Ömer Kağan Ural

Türkiye’deki hazırlık sınıfının ardından katıldığım bu kurs gayet güzel ve keyifliydi. Okula, öğretmenlere ve derslere alışmak çok kolay oldu. İngilizcemi geliştirdiğine inanıyorum. Hem derslerin hem de sosyal aktivitelerin dilimin gelişmesine kesinlikle çok katkısı oldu. Dersler eğlenceliydi, bildiğimiz ciddi derslerden uzaktı. Sosyal aktivitelerinden de çok memnun kaldık, çok keyifliydi, güzel vakit geçirdik.
Okula yürüme mesafesindeki Chester House’ta kaldım. Yurdun yeri çok iyiyydi. Odamdan da çok memnundum. Yurttaki öğrencilerle pratik yapmanın dilimin gelişmesine olan katkısını da gözardı edemeyiz. Tekrar gitmeyi düşünsem yine yurtta kalırım.

Education Camp’a ilgileri için çok teşekkürler. Çok samimiler ve işlerini severek yapıyorlar. Yine Education Camp’la gitmek isterim.

Katıldığı Program: Genel İngilizce Oran: 4
Gittiği Okul: Excel English
 

Seray Özkan

İşinde son derece profesyonel olan Education Camp’a ilgileri için çok teşekkürler... Her konuda yeterince donanımlılar bence.
Okulum İngiltere’nin kaliteli dil okullarından biriydi ve kalitesi gerek dersler gerekse aktivitelerinde hissediliyordu. Kaldığım süre boyunca çok yararlı oldu. Özellikle dersi çeşitli oyunlarla işlemeleri öğrenmeyi zevkli ve kalıcı hale getiriyordu.
Sosyal aktiviteler arasındaki günübirlik Londra gezileri ve haftasonları Londra dışına yapılan geziler eğitim dışında gezip görme fırsatı da doğuruyor ve diğer öğrencileri yakından tanıyıp arkadaşlıklar kuruyorsunuz. Yani okul ders dışında da dilinizi geliştirmenizi destekliyor. Okulun sağladığı Chester House yurdunda tek kişilik odada kaldım. Gayet temiz bir öğrenci yurduydu, üç öğün yemek imkanı sunuyordu ve okula yürüme mesafesindeydi. Yurtta kalan diğer öğrenciler de yurdun imkanlarından gayet memnunlardı. Yurtta kalmamın bir diğer faydası da diğer milletlerden öğrencilerle tanışmam ve onlarla pratik yapmam oldu.  Yurdun yemekleri de İngiltere mutfağına göre iyi sayılırdı bence.Katıldığı Program: Genel İngilizce Oran: 4
Gittiği Okul: Excel English
 
Bu bölüme henüz içerik girilmemiştir. Daha Sonra Tekrar Deneyin.


© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim