School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
 Buradasınız | Anasayfa | Fransa | Neden Education Camp?
   Fransa > Neden Education Camp?
    Neden Education Camp?

Education Camp Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını tercih etmenizin başlıca sebebleri:

Tecrübeliyiz !

İngiltere’deki öğrencilerimize 18 yıllık eğitim ve çalısma deneyimlerimizi sunmakta olan Education Camp Yurtdışı Danışmanlığı olarak Bursa’da kurduğumuz danışmanlık firmamızın 3. yılında da öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmaları için yüksek kalitede ve bütçelerine en uygun okulları& üniversiteleri sunup eğitimleri süresince de onlara destek ve yardımcı olmaya devam ediyoruz. Çalışmakta olduğumuz ekip eğitim sektöründen gelmektedir ve İngiltere’deki okullari ziyaret edip okulların sundukları olanakları yerinde görerek öğrencilerimize en doğru bilgiyi sunmaya çalışmaktadırlar.Tecrübe edindiğimiz ve çalıştığımız köklü okullarımızın diğer ülkelerdeki şubeleriyle çalışıp aynı tecrübeyi aktarmaya devam ediyoruz.

İlgiliyiz!

Hedefimiz, öğrencilerimizin başarıya ulaşıp kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra huzur icinde eğitim almalarını sağlamaktır.Education Camp’ın en önemli sorumluluğu öğrencilerini yakından tanımak ve hedeflerine göre bir eğitim planı sunmaktır. Bizimle yurtdışı deneyimi yaşamaya karar veren öğrencilerimiz Education Camp ailesinin bir parçası olup 7 gün 24 saat bize ulaşabilmenin verdiği güvenle bu deneyimi yaşamaktadırlar. Diğer ülkelerdeki öğrencilerimizle de sıcak ilişki kurmak için  aynı çaba içinde bulunmaktayız.

Seçiciyiz!
Education Camp Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her ay Londra’da yapılan sosyal aktivitelerimize katılan öğrencilerimizden okulları hakkındaki son gelişmeleri  paylaşıyoruz.Bizim ilgilenmemiz gereken durumlarda okul idareleriyle görüşüyoruz. İngiltere’den Türkiye’ye dönen öğrencilerimiz, hazırlamış olduğumuz anketleri doldurarak hem bizlere hem de sonradan gelen öğrencilerimize ışık tutmaktadırlar. Okul seçiminin önemini çok iyi bildiğimiz için   anketlerimizde olumlu sonuçlar alan okullarımızla yola devam ediyoruz. British Council ve English UK üyesi olmayan okullarla kesinlikle çalışmıyoruz. Londra’daki dil okulllarını  düzenli biçimde  ziyaret edip  gelişmeleri yerinde ve yakından takip ediyoruz.Bu hassasiyetimiz neticesinde  tavsiye ettiğimiz okulların giden öğrencimizin düşünceleriyle birebir örtüşmesiyle de mutlu olmaktayız.
Arkadaşız!

Education Camp olarak öğrencilerimizin farklı kültürden geldiklerini ve bu nedenle  Yurtdışında ilginç diyebilecekleri deneyimler yaşayacaklarının farkındayız. Bu uyum süreçlerinde yanlarında olup adaptasyon süreçlerini daha iyi atlatabilmeleri için yardımcı olmaktayız.Bilinçlenen öğrencilerimiz bir süre sonra beklediğimiz gibi bu  kültürel alışverişler neticesinde Dünya ülkelerinden gelen öğrencilerle uyumlu arkadaşlıklar kurabilmektedirler. Farklı dillere de uyum sağlamaları için öğrenebildikleri kadar her farklı dilin onlara bir şeyler katabileceği düşüncesiyle hareket etmelerini sağlamaktayız.

Çok Çalışıyoruz!

Öğrencilerimizin  ailelerinin bize güven duymalarını sağlamak ve öğrencilerimize de  huzurlu, mutlu,sorunsuz bir eğitim dönemi geçirtmek, amaçlarına ulaşabilmelerini sağlamak için ekip olarak çok çalışmaktayız.

Başarılıyız!

Education Camp Yurtdışı  Eğitim   Danışmanlığı olarak yurtdışında eğitimlerini almakta olan ya da amaçlarına ulaşarak dönmüş olan öğrencilerimizin bizden memnuniyetini görmek bunun yanı sıra öğrencilerimiz tarafından  tavsiye edilen bir firma olmak kendimize olan güvenimizi artırırken  işimizi de başarıyla yaptığımızın bir göstergesidir.Bu başarılarımızı katlayarak yola devam etmek hedefimizdir. .

Güvenliyiz !

Education Camp Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimizin yurtdışı eğitim deneyimlerini en sağlıklı ortamda yaşamaları ve sürdürmeleri için çalışmaktayız.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim