School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
   Üniversite Eğitimi
 Buradasınız | Anasayfa | Almanya | Neden Almanya?
   Almanya > Neden Almanya?
    Neden Almanya?

Almanca’nın Konuşulduğu Ülke! Bir dilin en iyi öğrenileceği yer kuşkusuz doğal olarak konuşulduğu ülkedir. Bu nedenle Almanya Almanca öğrenmek isteyenler için en uygun seçenektir. Burada geçirdiğiniz süre boyunca 24 saat Almancayla iç içe olarak kısa sürede etkili bir şekilde dil öğrenebilirsiniz.

Ekonomik Eğitim! Alman eğitim sisteminde Almanya’nın eğitime vermiş olduğu destek ve ayırmış olduğu mali kaynağın büyüklüğü Avrupa’nın en iyi okullarının burada yer almasını ve bu kurumların çok düşük ücretlerle eğitim vermesini sağlamaktadır. Üstelik, öğrenciler arzu ettikleri takdirde ülkede kendilerine tanınan çalışma imkanlarını kullanarak bu maliyeti çok daha düşürebilmektedirler.

Uluslararası Diploma! Alman Üniversiteleri’nin verdiği diplomalar Uluslararası geçerliliğe sahiptir. Mezunlarının diplomaları ve eğitimlerinin denkliği dünyanın her tarafında kabul gömektedir.

Kaliteli Eğitim! Almanya Üniversiteleri ve dil okullarının her öğrenciye sundukları bilgisayar ve internet girişi, çok sayıdaki zengin ve donanımlı kütüphaneleri ve akademik çalışmayı teşvik eden rahat ve bilimsel ortamları öğrencilerin kaliteli eğitim almasını sağlamaktadır.

AB’de Serbest Dolaşım! Almanya Vizesi aynı zamanda “Schengen Vizesi” olduğu için, öğrenciler Schengen Vizesi geçerli olan bütün Avrupa Ülkelerine başka bir vizeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla seyahat edebilirler.

Yakın ve Tanıdık Bir Ülke! Almanya birçok Avrupa ülkesine göre ülkemize daha yakındır. Yolcu akışı fazlalığı nedeniyle bilet ücretleri de pahalı değildir. Bu nedenle öğrenciler diledikleri zaman Türkiye’ye seyahat edebilmektedir.

Mezuniyet sonrası başka şartlar yoktur! Almanya ve Avusturya Üniversitelerinden mezun olanlar LES, GRE, GMAT, bilim sınavı, mülakat ve benzeri herhangi bir sınav engeli olmadan yüksek lisansa ve doktora eğitimine doğrudan geçiş olanağı, tıpçılar için TUS olmaksızın uzmanlaşma imkanı sunulmaktadır.

Almanyada'ki eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için Education Camp ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim