School Login Host Family Login Student Login
Hakkımızda Yaz Okulları Promosyonlar Downloads Foto Galeri Fiyat Listesi Referanslar İletişim
Bookmark and Share
Malta Amerika Avusturya Avusturalya İngiltere İtalya Kanada Almanya Fransa
         
   Eğitim Programları
   Okullar
   Yaz Okulları
 Buradasınız | Anasayfa | Avusturalya | Yaz Okulları
   Avusturalya > Yaz Okulları
    Yaz Okulları

Yaz tatilini başka bir ülkede hem gezerek hemde İngilizce öğrenerek geçirmek isteyenler için ideal bir programdır. İster tek başına, ister arkadaş grubu olarak katılabileceğiniz bu programda eğlenceyle İngilizce’yi içiçe bulacaksınız. Aile yanında yada okul bünyesinde konaklamalarla ve hergün başka bir aktiviteyle size İngilizcenizi pratiğe dönüştürme imkanı verecek. Çalışılan okullar özenle seçilmiş olup güvenlik ve ders programları göz önünde bulundurulmuştur. Bu program iki yaş grubuna ayrılmıştır.

  Gençler : 12 ile 17 yaş arası öğrencilere hitap etmektedir. Sınıf mevcutları okuldan okula farklılık göstermesine rağmen en yüksek mevcut 20 civarıdır. Gençlere hitap eden geziler ve etkinliklerle kurs zenginleştirilmiştir. Kalınacak ailelerde yaşınıza uygun çocuklarının olmasına dikkat edilmeye çalışılmıştır. Kalınacak aile yanları okula yürüme mesafesinde olup, bu mesafenin dışındakilere servis imkanı sağlanmaktadır.

  Çocuklar: 9 ile 12 yaş arası öğrencilere hitap etmektedir. Gençler için hazırlanan kurslara benzerlik göstermektedir aralarındaki en büyük fark İngiltere’de kalınan süre boyunca öğrencilere refakat eden öğretmeneler yada sorumlu kişilerin sürekli yanlarında bulunmasıdır.

Education Camp Broşürü

E-Bülten
İsminiz :
E-Posta :

© 2009 education camp Hakkımızda | Kayıt Formu | Bilgi İstek Formu | İletişim